"SZCZĘŚLIWA CEGIEŁKA" CZYLI PORA NA SPONSORA !

07 sierpnia 2022

IMPREZY I ATRAKCJE TOWARZYSZĄCE

18 lipca 2022

Program już znamy, naszych tegorocznych Artystów prezentujemy detailcznie na naszych profilach Facebook i Instagram. A jakie dodatkowe atrakcje czekają na Wolsztynofanów podczas Festiwalu? W tym roku zdecydowanie ich przybyło. Dlatego aby ułatwić Wam wybór i planowanie, uruchomiliśmy nową sekcję programową: IMPREZY I ATRAKCJE , gdzie znajdziecie szczegołowe opisy                                i harmonogramy wydarzeń. A oto kilka z nich:

 

Z czego słynie Wolsztyn? Oczywiście z zabytkowych parowozów! PAROWOZOWNIA WOLSZTYN oraz TOWARZYSTWO PRZYJACIÓŁ WOLSZTYŃSKIEJ PAROWOZOWNI uruchamiają w tym roku retro pociągi specjalne, ciągnięte przez zabytkowy parowóz. Parowozowe wycieczki w sobotę          i niedzielę festiwalu.

 

Jesteś motocyklistą i masz duszę easy ridera? A może chcesz po prostu popatrzeć na "władców chromu i skór" albo potanczyć country dance na wolsztyńskim rynku? WOLSZTYŃSKIE TOWARZYSTWO MOTOCYKLOWE zaprasza na PARADĘ MOTOCYKLOWĄ w sobotę przed południem

 

W niedzielę tradycyjna msza św. country & gospel z udziałem Artystów Festiwalu.

 

Od piątku do niedzieli STOWARZYSZENIE "KLUB POLSKIEGO TRAKERA" wraz z naszym strategicznym partnerem, firmą SAMAT POLSKA zaprasza do Parku na parking przy Pałacu Wolsztyn, gdzie możecie na własnej skórze poczuć jak to jest za kierownicą trucka, dowiedzieć się jak bezpiecznie dzielić autostrady z TIRami, znaleźć ciekawą pracę dla Pań i Panów i nawiązć kontakty z branżą transportowo-spedycyjną.

 

Atrakcji towarzyszących Festiwalowi przybywa i program wydarzeń uzupełniamy na bieżąco, więc zaglądajcie często, a my życzymy Wam pysznej zabawy!

© Festiwal "Czyste Country"  2010-2022.  Designed using WebWave CMS

WBIJAJCIE NA WOLSZTYN !

20 lipca 2022

Wolsztyn już czeka na Was! Obejrzyjcie filmowe zaproszenie na Festiwal od Waldka, Lonstara, Magdy i Jarka Świrszcza, Dyrektora Wolsztyńskiego Domu Kultury. I... jedziemy do Wolsztyna!

Dobra wiadomosć dla osób nadal poszukujących noclegów w trakcie festiwalu!

Od 1 lipca nastąpi oficjalne otwarcie nowego hotelu HOTEL FALA PARK, w samym centrum Wolsztyna, w bezpośredniej bliskości Parku Miejskiego, a więc kilka minut piechotą na koncerty.

Do 30 czerwca rezerwacje dla uczestników festiwalu przyjmowane są u nas, potem zostanie uruchomiona strona hotelu z panelem rezerwacji online.

Wszytkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu bezpośrednio z nami (e-mail, WhatApp) w treści wiadomości lub w temacie maila wpisując "FALA PARK noclegi".

Nadal także dysponujemy budżetowymi pokojami w centrum Wolsztyna. Komplet informacji w sekcji NOCLEGI

NEWSROOM

wcześniejsze newsy - przejdź do następnej strony...

NOCLEGI "CZYSTE COUNTRY" 2022 - NOWY HOTEL W CENTRUM!

13 czerwca 2022

Drodzy Wolsztynofani! Mamy fantastycznego newsa! Po kilku latach przerwy wracamy z akcją "SZCZĘŚLIWA CEGIEŁKA".
Tym razem w naszej akcji będzie można wygrać - UWAGA! - niebagatelną nagrodę, którą specjalnie dla Wolsztynofanów ufundował Hotel Solar Palace SPA & Wellness w Mrągowie
Aby stać się posiadaczem vouchera na weekendowy pobyt dla 2 osób i relaksować się nad Czosem i/lub w darmowej strefie wellness, należy:
mieć wolę i ochotę wsparcia Festiwalu "Czyste Country" albo lubić sobie czasem w coś zagrać (albo jedno i drugie)
nabyć cegiełkę na festiwalowym stoisku (w dowolnej ilości ) i zachować swój kupon
poczekać do losowania tej wygranej (niedziela, w przerwie przed ostatnim koncertem festiwalu)
zaplanować czas na extra relaks, spakować klapki i wyjechać na Mazury
 
Fundatorowi tej niezwykle cennej nagrody, z całego naszego serducha składamy WIELKIE THANKS

Drodzy Artyści, Partnerzy, Wolsztynofani!

12 Festiwal CZYSTE COUNTRY, choć powoli prechodzi do historii, jeszcze gra nam w duszach i uszach. Ten rok był wyjątkowy, a mógł takim się stać tylko dzięki Wam wszystkim. Rekordowa frekwencja w piątek i sobotę, ledwo zauważalnie mniejsza w niedzielę. Wspaniałe koncerty we wszystkich nurtach muzyki country, w kilku językach i klimatach, co zawdzięczamy WSZYSTKIM  Artystom i za co  z całego serca Wam dziękujemy

Wolsztynofanom 👍 razy milion, za obecnosć, za te rekordy i za - jak zawsze - storzenie cudownej, ciepłej, serdecznej atmosfery dla nieograniczonej integracji, zabawy i wspólnego przeżywania naszej muzyki.

Naszym PARTNEROM składamy głęboki ukłon w podziękowaniu za zaangażowanie, za wszystkie atrakcje dodatkowe, za owocną i przemiłą współpracę i za nieocenione wsparcie sponsorskie, bez którego trudno byłoby nam stworzyć tak bogaty program.

Na zdjęciach i filmikach pozostaną nam cudne wspomnienia, wracajcie do nich jak najczęściej w oczekiwaniu na 13 Festiwal CZYSTE COUNTRY w Wolsztynie w dniach 11-13 sierpnia 2023, na który już teraz Was zapraszamy.  Do zobaczenia za rok !

"CZYSTE COUNTRY" 2022 - DZIĘKUJEMY !!!

18 sierpnia 2022