"SZCZĘŚLIWA CEGIEŁKA" CZYLI PORA NA SPONSORA !

07 sierpnia 2022

© Festiwal "Czyste Country"  2010-2022.  Designed using WebWave CMS

NEWSROOM

wcześniejsze newsy - przejdź do następnej strony...

Drodzy Wolsztynofani! Mamy fantastycznego newsa! Po kilku latach przerwy wracamy z akcją "SZCZĘŚLIWA CEGIEŁKA".
Tym razem w naszej akcji będzie można wygrać - UWAGA! - niebagatelną nagrodę, którą specjalnie dla Wolsztynofanów ufundował Hotel Solar Palace SPA & Wellness w Mrągowie
Aby stać się posiadaczem vouchera na weekendowy pobyt dla 2 osób i relaksować się nad Czosem i/lub w darmowej strefie wellness, należy:
mieć wolę i ochotę wsparcia Festiwalu "Czyste Country" albo lubić sobie czasem w coś zagrać (albo jedno i drugie)
nabyć cegiełkę na festiwalowym stoisku (w dowolnej ilości ) i zachować swój kupon
poczekać do losowania tej wygranej (niedziela, w przerwie przed ostatnim koncertem festiwalu)
zaplanować czas na extra relaks, spakować klapki i wyjechać na Mazury
 
Fundatorowi tej niezwykle cennej nagrody, z całego naszego serducha składamy WIELKIE THANKS

Drodzy Artyści, Partnerzy, Wolsztynofani!

12 Festiwal CZYSTE COUNTRY, choć powoli prechodzi do historii, jeszcze gra nam w duszach i uszach. Ten rok był wyjątkowy, a mógł takim się stać tylko dzięki Wam wszystkim. Rekordowa frekwencja w piątek i sobotę, ledwo zauważalnie mniejsza w niedzielę. Wspaniałe koncerty we wszystkich nurtach muzyki country, w kilku językach i klimatach, co zawdzięczamy WSZYSTKIM  Artystom i za co  z całego serca Wam dziękujemy

Wolsztynofanom 👍 razy milion, za obecnosć, za te rekordy i za - jak zawsze - storzenie cudownej, ciepłej, serdecznej atmosfery dla nieograniczonej integracji, zabawy i wspólnego przeżywania naszej muzyki.

Naszym PARTNEROM składamy głęboki ukłon w podziękowaniu za zaangażowanie, za wszystkie atrakcje dodatkowe, za owocną i przemiłą współpracę i za nieocenione wsparcie sponsorskie, bez którego trudno byłoby nam stworzyć tak bogaty program.

Na zdjęciach i filmikach pozostaną nam cudne wspomnienia, wracajcie do nich jak najczęściej w oczekiwaniu na 13 Festiwal CZYSTE COUNTRY w Wolsztynie w dniach 11-13 sierpnia 2023, na który już teraz Was zapraszamy.  Do zobaczenia za rok !

"CZYSTE COUNTRY" 2022 - DZIĘKUJEMY !!!

18 sierpnia 2022

Drodzy Wolsztynofani! Mamy newsa i jesteśmy dumni! 
 
Podczas uroczystej gali z okazji obchodów światowego Dnia Turystyki otrzymaliśmy WYRÓŻNIENIE POLSKIEJ ORGANIZACJI TURYSTYCZNEJ w konkursie na Najlepszy Produkt Turystyczny 2022 w kategorii Wydarzenie Muzyczne. Nagrodę odebrał producent Festiwalu Waldemar Ligma
Tutaj echa prasowe naszego wyróżnienia i kilka słów od producentów w magazynie "Wolsztyn-Nasze Miasto".
 
Dziękujemy Wam wszystkim za to, że co roku jesteście z nami, że jest Was coraz więcej i tworzycie tę niepowtarzalną atmosferę CZYSTEGO COUNTRY!
Specjalne podziękowania za inicjatywę i promocję kierujemy do Biuro Promocji i Turystyki w Wolsztynie

WYRÓŻNIENIE W KONKURSIE NA NAJLEPSZY PRODUKT TURYSTYCZNY 2022 !

23 września 2022

30 września Festiwal "CZYSTE COUNTRY"już po raz kolejny był partnerem corocznego święta #polskidzienmuzykicountry.

W tym roku wezwaliśmy wszystkie ręce na pokład i ❗️ GRALIŚMY DLA MARIOLI ❗️, naszej słonecznej ratowniczki medycznej z Wolsztyna, która obecnie pilnie potrzebuje pomocy w walce o powrót do zdrowia swojego męża, Tomasza.

Impreza została objęta wsparciem i patronatem Burmistrza Wolsztyna, Wojciecha Lisa.

Razem z inicjatorem obchodów Polskiego Dnia Muzyki Country, forum countrymusic.pl, DZIĘKUJEMY za całe dobro i wspaniałe emocje, które były udziałem nas wszystkich podczas Wielkiego Koncertowania z okazji 8 #polskidzienmuzykicountry w Tawernie "Gniazdo Piratów" Warszawa!

Byliście wspaniali! Artyści, Fani, Wolsztynofani, Partnerzy, Darczyńcy... Dla Was wszystkich razem i każdego z osobna nasze wielkie z serca płynące THANKS!!!

Dzięki Waszej hojności i zaangażowaniu z wejściówek, licytacji i sprzedaży płyt i pamiątek zebraliśmy znaczącą kwotę, którą natychmiast przekazaliśmy Marioli. Trzymamy kciuki za dalszą terapię Tomka i powrót do pełnego zdrowia ❤️

Za nieocenione wsparcie finansowe i paronat nad całym wydarzeniem specjalne podziękowania kierujemy do Burmistrza Wolsztyna, Wojciecha Lisa i Urzędu Miejskiego w Wolsztynie.

Walkę Marioli możecia wspierać nadal i nieustająco pod tym linkiem: https://www.siepomaga.pl/tomasz-oblinski 

8 "POLSKI DZIEŃ MUZYKI COUNTRY" - GRAMY DLA MARIOLI

01 października 2022

Gdy w 2010 startowaliśmy z Festiwalem "CZYSTE COUNTRY" , pierwszym elementem obok gitarowego kształtu Jeziora Wolsztyńskiego, jaki pojawił się w logo festiwalu, był rzecz jasna parowóz, zainspirowany najsłynniejszą atrakcją turystyczną miasta, jedyną na świecie czynną parowozownią czyli Parowozownia Wolsztyn.
 
Dziś historia zatoczyła koło, a obie znane na całym świecie wolsztyńskie marki łączą siły.
 
Drodzy Wolsztynofani! Dołączcie do nas z gratulacjami i życzeniami sukcesów dla NOWEGO DYREKTORA Parowozowni Wolsztyn, czyli naszego Producenta WALDEMARA LIGMY !
 
Zapraszamy do lektury wywiadu z nowym Dyrektorem Parowozowni TUTAJ

PAROWOZOWNIA WOLSZTYN MA NOWEGO DYREKTORA !

15 października 2022

Drodzy Wolsztynofani! Z radością i satysfakcją spieszymy przekazać Wam, że laureatem Nagrody Specjalnej countrymusic.pl w kategorii "BEZ GRANIC" w XXI Plebiscycie "Dyliżanse 2021" został zespół BlueGround & Klára , nagrodzony za swój występ podczas Festiwalu "CZYSTE COUNTRY" w roku 2021.
Podczas uroczystej Gali Laureatów w imieniu Artystów nagrodę odebrała Executive Producer festiwalu, Magdalena Łuszczynska.
 
Z całego serca gratulujemy Klarze i zespołowi i cieszymy się razem z nimi. Fotorelację z wydarzenia znajdziecie na naszym facebookowym profilu.
 
W imieniu Artystów i swoim dziękujemy fanom za liczne głosy,  za inicjatywę ukłony dla countrymusic.pl i Plebiscyt Dyliżanse oraz dla Fundacji Country&Folk za organizację koncertu galowego.

XXI OGÓLNOPOLSKI PLEBISCYT MUZYKI COUNTRY "DYLIŻANSE 2021"

04 grudnia 2022