06 maja 2024

XXVIII PARADA PAROWOZÓW 2024 - PAROWOZOWNIA WOLSZTYN

Cóż to była za majówka!

Akurat tak się złożyło, że tegoroczny "weekend majowy" był wyjątkowo długi. Nic więc dziwnego, że doroczne tradycyjne święto parowozów trwało w Parowozowni Wolsztyn aż pięć dni, z sobotnią kulminacją w postaci 28 PARADY PAROWOZÓW i wielkim finałem w postaci widowiska "Światło - Para - Dźwięk".

Oczywiście nie mogło tam zabraknąć wolontariatu i wsparcia Festiwalu razem z wspierającym nas i Parowozownię  T.I.K. "ALAMO".

Wspólnie z załogą parowozowni pracowaliśmy na stoisku, w punkcie informacyjnym dla odwiedzających, prowadziliśmy dystrybucję ulotek, informatorów i naszego katalogu "HISTORIA PARĄ NAPISANA", który jak poprzednio otrzymywał każdy wchodzący uczestnik, a przede wszystkim prowadziliśmy kampanię promującą cykl "Country pod parą" oraz zapewnialiśmy wsparcie lingwistyczne i tłumaczenia podczas realizacji widowiska i oficjalnego spotkania z międzynarodowymi gośćmi na zakończenie Parady.

To był fenomenalnie spędzony czas, pełen wspaniałych wrażeń, satysfakcji, radości i ważnych spotkań. Skrótowa relacja poniżej, a po więcej foto/video reportaży zapraszamy na stronę Parowozownia Wolsztyn oraz programu "Pociąg do Wielkopolski"

 

© Festiwal "Czyste Country"  2010-2024