12 czerwca 2024

"WRZUĆ I ODBIERZ!" EDYCJA 2 - CZYLI WSPARCIE DLA FESTIWALU

Drodzy Wolsztynofani! Wjeżdża EDYCJA 2 wspólnej kampanii T.I.K. "ALAMO" i Festiwalu: "WRZUĆ I ODBIERZ!" czyli WSPARCIE DLA FESTIWALU.

Wszystkie szczegółowe informacje przeczytacie w opisie zrzutki, więc tutaj tylko krótko o tym co nowego i innego w tym roku:

 

NAGRODY - oprócz ulubionych bestsellerów, które zostają, ale w nowej palecie kolorów, w tym roku stawiamy na jakość i funkcjonalność, przesuwając ciężar ze zwykłych "gadżetów" na odzież i akcesoria wysokiej jakości i wieloletniej trwałości

 

"CEGIEŁKA ZAMIAST BILETU" - nie każdy chce nagrodę, nie każdy może sobie na nią pozwolić. Dlatego możliwa jest wpłata bez nagrody - zarówno na zrzutce głównej pod listą nagród, jak i w specjalnie do tego celu utworzonej skarbonce. Chcesz okazać wsparcie? Wiesz, że gdyby festiwal był biletowany, to koszt takiego biletu byłby dużo większy? To wrzucaj! Dobrowolnie i tyle ile chcesz.

 

DWIE DYCHY Z UPOMINKIEM - każda wpłata 20 zł i więcej, z nagrodą czy bez, dostaje drobny upominek z funkcjonalnej serii #WolsztynPełnąParą

 

WRZUĆ, ODBIERZ I BAW SIĘ ŚWIETNIE! Za Wasz udział i wsparcie z całego countrowego serducha DZIĘKUJEMY!

 

 No i oczywiście udostępniajcie, udostępniajcie....gdzie tylko się da! 

© Festiwal "Czyste Country"  2010-2024