08 kwietnia 2023

WESOŁEGO ALLELUJA I TROCHĘ O PROGRAMIE

Drodzy Wolsztynofani! Od całej ekipy dla Was życzenia spokojnych, rodzinnych, pięknych i ciepłych Świąt Wielkiej Nocy.Wiemy, że czas płynie prędko, a nasz raport webclicks krzyczy "prrogrram, prrogrram!", bo tę zakładkę naszej strony odwiedzacie najczęściej. Więc na Święta od nas także aktualizacja programowa:

PROGRAM FESTIWALU - kompletny i szczegołowy opublikujemy na początku maja. Dlaczego? Bo jesteśmy imprezą niekomercyjną i nasz budżet zależy od decyzji i terminów instytucji zewnętrznych, a te właśnie na początek maja są wyznaczone.

AKTUALIZACJE - publikujemy na bieżąco w zakładce "ARTYŚCI 2023" w takiej kolejności, w jakiej obecność poszczególnych zespołów jest potwierdzona.

ARTYŚCI Z USA I EUROPY - będą na pewno! I już za kilka dni pierwsze newsy, a teraz powiemy tylko tyle, że nasz gość z USA wystąpi u nas ze swoim zespołem po raz pierwszy: na Czystym Country i w Polsce w ogóle.

NOWOŚCI - a czy kiedykolwiek w Wolsztynie ich zabrakło? Oczywiście że będą, tym razem muzyczne i taneczne.

IMPREZY I ATRAKCJE DODATKOWE - na pewno szykujcie się na imprezowe wycieczki w Retro Pociągach Specjalnych z parowozem, na pewno odbędzie się Parada Motocyklowa i warsztaty taneczne na Rynku. Detale będą jak zepniemy całą logistykę, czyli po publikacji programu głównego

Wesołego Alleluja!

© Festiwal "Czyste Country"  2010-2024