"W TYM ROKU BĘDĄ Z NAMI..." EAST SIDE SISTERS (PL)
Myśleliście, że to koniec programowych niespodzianek? A my na to...
Jest ich dwie. Bardzo młode i bardzo utalentowane. Obie Agaty. Obie wokalistki o uzupełniających się harmonicznie głosach od kryształu po piasek. Obie multiinstrumentalistki.I jest band. Też jest ich dwóch. Tak multiinstrumentalnych, że spokojnie tworzą pełne zespołowe brzmienie.
Ich historia? Dopiero od niedawna się pisze, a my zapiszemy jej kolejną kartę. Po raz pierwszy w Wolsztynie, po raz pierwszy na festiwalowej scenie