30 maja 2024

TANIE NOCLEGI 2024 I KILKA NEWSÓW!

Drodzy Wolsztynofani! Czas na kolejną porcję informacji o tegorocznym Festiwalu.

PROGRAM - jeszcze powstaje. Mamy w tym roku obsuwę, ale niezależną od nas. Pamiętajmy, że Festiwal "CZYSTE COUNTRY" to impreza niekomercyjna, oparta na budżecie samorządowym. Tegoroczny kalendarz wyborczy zafundował nam w związku z tym poślizg organizacyjny, ale "już za chwileczkę, już za momencik..."

NOCLEGI - UWAGA, MAMY NEWSA! Kto szuka noclegu na festiwal i nie ma wysokich wymagań odnośnie ilości hotelowych *, to zapraszamy:

TANIE POKOJE INTERNAT - centrum miasta, nocleg w pokojach dwuosobowych bez wyżywienia, węzeł sanitarny, kuchnia i pokój socjalny na miejscu, wspólne. Zostało jeszcze dosłownie KILKA wolnych pokoi.

NOWOŚĆ! Tego jeszcze nie było! Do waszej dyspozycji NOCLEG W PAROWOZOWNI! Nowe, pachnące świeżością pokoje w zamienionej na hotelik dawnej noclegowni na terenie Parowozowni Wolsztyn są jeszcze do wzięcia. Standard podobny - bez wyżywienia, wspólny węzeł sanitarny, pomieszczenie socjalne z kuchenką. I extra przygoda mieszkania przez kilka dni w towarzystwie żywych parowozów.

W obu przypadkach kontakt bezpośrednio z nami.

"WRZUĆ I ODBIRZ!" - za chwilę ponownie wspólnie z T.I.K. "ALAMO" uruchomimy naszą zrzutkową zabawę ze wsparciem dla festiwalu. Będą nowe nagrody, do zgarnięcia tylko poprzez udział w zrzutce!

A ponieważ teraz już serio przyspieszamy, to zaglądajcie tutaj często!

© Festiwal "Czyste Country"  2010-2024