09 lipca 2024

PROGRAM "COUNTRY POD PARĄ" - FESTIWAL I PAROWOZOWNIA

Mamy to! Kompletny program wydarzeń, koncertów i pozostałych atrakcji weekendu "COUNTRY POD PARĄ" już jest!

 

PROGRAM FESTIWALU - znajdziecie TUTAJ.

 

Przed wami 12 koncertów, w tym: niepowtarzalny, bezapelacyjnie najlepszy współczesny songwriter pure country o czekoladowym głosie RAY SCOTT (USA), międzynarodowe widowisko z przebojami Outlaws Movement, które zaprojektowali i zaprezentują: HAWK CHRISTENSEN (NO), JEFF SHIFFMAN (USA) i towarzyszący im niezastąpieni ELECTRIC COWBOYZ (PL), solidna porcja najczystszego bluegrassu w mistrzowskim wykonaniu PIOTR BUŁAS & GARAGE FOLKS oraz Wasi ulubieńcy i debiutujące młode pokolenie wykonawców muzyki country. Po kilku latach na wolsztyńską scenę wraca także z nową energią i repertuarem zespół THE MEDLEY

 

Oprawę taneczną zapewnią aż 3 taneczne formacje, będzie tradycyjny konkurs line-dance i nie zabraknie warsztatów tanecznych dla wszystkich chętnych.

Po więcej o festiwalowych Artystach zajrzyjcie do sekcji ARTYŚCI 2024

 

PARADA MINIPAROWOZÓW & "PARA, PYRA I MUZYKA!" W PAROWOZOWNI WOLSZTYN - program atrakcji klikamy TUTAJ

 

Startujemy z atrakcjami już od piątku! Zwiedzanie Parowozowni Wolsztyn z przewodnikiem, pokazy obsługi parowozu, wystawy i koncert duetu THE ROADHOUSE. A to dopiero początek!

 

W sobotę JEDYNE TAKIE WYDARZENIE NA ŚWIECIE czyli PARADA MINIPAROWOZÓW dokładnie W SAMO POŁUDNIE!

 

Poza tym koncerty gwiazd festiwalu i wycieczki retro pociągami, w tym pociągiem muzycznym. Zaś na terenie Parowozowni bogactwo stoisk, animacji, warsztatów kreatywnych dla dużych i małych, no i to co zawsze lubimy, czyli pyszne, domowe KULINARIA REGIONU ZACHODNIEJ WIELKOPOLSKI, które zaprezentują konkursowo lokalne Koła Gospodyń.

 

Niedziela zapowiada się równie ciekawie: w samo południe koncert zespołu THE MEDLEY, a zaraz po nim zapraszamy do pociągu o nawie "RIVERFRONT" na radosną, arystyczną wakacyjną wycieczkę do Włoszakowic, z możliwością rekreacyjnego relaksu w słynnym wielkopolskim letnisku BOSZKOWO i powrotu tym samym pociągiem godzinę później. W retro wagonach z parowozem oprawa muzyczna na żywo!

Powrót "RIVERFRONTU" do Wolsztyna w okolicach 15:35. Łapiemy chwilę odpoczynku i biegniemy do Parku, gdzie już od 17:00 startujemy z koncertami!

 

Takiego weekendu z parowozami i muzyką country jeszcze nie było, więc Was także nie może tam zabraknąć! Do zobaczenia!

© Festiwal "Czyste Country"  2010-2024