02 sierpnia 2023

"JUPITER EXPRESS" czyli "SMAKI ZACHODNIEJ WIELKOPOLSKI"

Drodzy Wolsztynofani! Rusza dystrybucja biletów na nasze flagowe atrakcje dodatkowe, czyli POCIĄGI SPECJALNE!

Poniżej kompletna informacja i rozkład jazdy na festiwalową sobotę od oganizatora przejazdów: TOWARZYSTWO PRZYJACIÓŁ WOLSZTYNSKIEJ PAROWOZOWNI

W sobotę, 12 sierpnia zabytkowy skład zapewni dojazd do Stefanowa na imprezę pn. „Smaki Regionu Zachodniej Wielkopolski”, w ramach której koła gospodyń wiejskich prezentować będą swoje ekologiczne wyroby ze szczególnym uwzględnieniem ziemniaka, czyli poznańskiej „pyry”.
Mieszkańcy Wolsztyna, turyści oraz uczestnicy  Festiwalu "CZYSTE COUNTRY", którzy przyjadą do Stefanowa, będą mogli zwiedzić także izbę muzealną prowadzoną przez miłośników zrzeszonych w Stowarzyszeniu Stacja Stefanowo.
Tego dnia uruchomimy także dwie pary pociągów specjalnych z Wolsztyna do Nowejwsi Mochy.
 
Wszystkie pociągi uruchamiane w dniu 12 sierpnia zestawione będą z dwuosiowych wagonów wyprodukowanych w okresie międzywojennym                        (z drewnianymi ławkami), a prowadzić je będzie luksemburski parowóz Energie, który w sobotę, 19 sierpnia weźnie udział w Paradzie Parowozów.
 
Uwaga grupy zorganizowane!
Grupy zorganizowane powyżej 10 osób prosimy o niedokonywanie rezerwacji za pomocą systemu, lecz o kontakt mailowy (info@tpwp.pl) lub za pośrednictwem prywatnej wiadomości.
Bilety można rezerwować za pośrednictwem portalu www.tobilet.pl na https://tobilet.pl/pociagi-specjalne-2023.html
 
Wychodząc na przeciw oczekiwaniom turystów, którzy w czasie przejazdów pociągów specjalnych będą przebywać w Wolsztynie i okolicach oraz dowiedzą się o nich z plakatów reklamowych, część biletów będzie dystrybuowana w dniu odjazdu pociągu przez drużynę konduktorską.
Serdecznie zapraszamy!

© Festiwal "Czyste Country"  2010-2024