18 lipca 2022

IMPREZY I ATRAKCJE TOWARZYSZĄCE

Program już znamy, naszych tegorocznych Artystów prezentujemy detailcznie na naszych profilach Facebook i Instagram. A jakie dodatkowe atrakcje czekają na Wolsztynofanów podczas Festiwalu? W tym roku zdecydowanie ich przybyło. Dlatego aby ułatwić Wam wybór i planowanie, uruchomiliśmy nową sekcję programową: IMPREZY I ATRAKCJE , gdzie znajdziecie szczegołowe opisy i harmonogramy wydarzeń. A oto kilka z nich:

 

Z czego słynie Wolsztyn? Oczywiście z zabytkowych parowozów! PAROWOZOWNIA WOLSZTYN oraz TOWARZYSTWO PRZYJACIÓŁ WOLSZTYŃSKIEJ PAROWOZOWNI uruchamiają w tym roku retro pociągi specjalne, ciągnięte przez zabytkowy parowóz. Parowozowe wycieczki w sobotę          i niedzielę festiwalu.

 

Jesteś motocyklistą i masz duszę easy ridera? A może chcesz po prostu popatrzeć na "władców chromu i skór" albo potanczyć country dance na wolsztyńskim rynku? WOLSZTYŃSKIE TOWARZYSTWO MOTOCYKLOWE zaprasza na PARADĘ MOTOCYKLOWĄ w sobotę przed południem

 

W niedzielę tradycyjna msza św. country & gospel z udziałem Artystów Festiwalu.

 

Od piątku do niedzieli STOWARZYSZENIE "KLUB POLSKIEGO TRAKERA" wraz z naszym strategicznym partnerem, firmą SAMAT POLSKA zaprasza do Parku na parking przy Pałacu Wolsztyn, gdzie możecie na własnej skórze poczuć jak to jest za kierownicą trucka, dowiedzieć się jak bezpiecznie dzielić autostrady z TIRami, znaleźć ciekawą pracę dla Pań i Panów i nawiązć kontakty z branżą transportowo-spedycyjną.

 

Atrakcji towarzyszących Festiwalowi przybywa i program wydarzeń uzupełniamy na bieżąco, więc zaglądajcie często, a my życzymy Wam pysznej zabawy!

© Festiwal "Czyste Country"  2010-2024