26 marca 2022

"CZYSTE COUNTRY" 2022 - PRACUJEMY PEŁNĄ PARĄ!

Drodzy Wolsztynofani! Czas na kilka newsów o tegorocznym Festiwalu. Mamy dla Was dwie dobre wiadomości i jedną organizacyjnie istotną. I od tej ostatniej zaczniemy. UWAGA - WAŻNE INFO

W tym roku liczba dostępnych dla turystów miejsc noclegowych w Wolsztynie i okolicy może się szybko skurczyć. Dlatego wspólnie z Biurem Promocji i Turystyki w Wolsztynie walczymy o to, żeby tych noclegów nie zabrakło dla Wolsztynofanów podczas festiwalu.

OD JUTRA, 24 marca, na naszych stronach i profilach będziemy publikować i na bieżąco aktualizować informacje o:

aktualnej bazie noclegowej

zasadach rezerwacji dedykowanych dla uczestników festiwalu

transporcie, campingach i parkingach, także dla camperów

Dobra wiadomość natomiast jest taka, że przygotowania do XII Festiwalu CZYSTE COUNTRY jak na Wolsztyn przystało idą PELNĄ PARĄ. W tym roku dodatkowo sprzyja nam kalendarz i w zwiazku z tym festiwal wpisuje się idealnie w dłuuugi weekend sierpniowy. A sami wiecie, że po festiwalowym szaleństwie nie ma nic lepszego niż leniwy wolny dzień wśród lasów i jezior...

Drugi "nius na plus" to coraz bogatszy program, którego wstępne ramy znajdziecie na bannerku w sekcji PROGRAM oraz powrót cyklu "Czyste Country - Stacja..".

O detalach będziemy pisać oddzielnie, póki co zapraszamy 25 czerwca do Kostrzyna Wlkp. na wspólną zabawę i przedsmak festiwalowych atrakcji.PLANOWANIE WYJAZDU NA "CZYSTE COUNTRY" - czas...START!

© Festiwal "Czyste Country"  2010-2024