18 sierpnia 2022

"CZYSTE COUNTRY" 2022 - DZIĘKUJEMY!

Drodzy Artyści, Partnerzy, Wolsztynofani!

12 Festiwal CZYSTE COUNTRY, choć powoli przechodzi do historii, jeszcze gra nam w duszach i uszach. Ten rok był wyjątkowy, a mógł takim się stać tylko dzięki Wam wszystkim. Rekordowa frekwencja w piątek i sobotę, ledwo zauważalnie mniejsza w niedzielę. Wspaniałe koncerty we wszystkich nurtach muzyki country, w kilku językach i klimatach, co zawdzięczamy WSZYSTKIM  Artystom i za co  z całego serca Wam dziękujemy

Wolsztynofanom 👍 razy milion, za obecnosć, za te rekordy i za - jak zawsze - stworzenie cudownej, ciepłej, serdecznej atmosfery dla nieograniczonej integracji, zabawy i wspólnego przeżywania naszej muzyki.

Naszym PARTNEROM składamy głęboki ukłon w podziękowaniu za zaangażowanie, za wszystkie atrakcje dodatkowe, za owocną i przemiłą współpracę i za nieocenione wsparcie sponsorskie, bez którego trudno byłoby nam stworzyć tak bogaty program.

Na zdjęciach i filmikach pozostaną nam cudne wspomnienia, wracajcie do nich jak najczęściej w oczekiwaniu na 13 Festiwal CZYSTE COUNTRY w Wolsztynie w dniach 11-13 sierpnia 2023, na który już teraz Was zapraszamy.  Do zobaczenia za rok !

© Festiwal "Czyste Country"  2010-2024