01 października 2022

8 POLSKI DZIEŃ MUZYKI COUNTRY - GRAMY DLA MARIOLI!

30 września Festiwal "CZYSTE COUNTRY"już po raz kolejny był partnerem corocznego święta #polskidzienmuzykicountry.

W tym roku wezwaliśmy wszystkie ręce na pokład i ❗️ GRALIŚMY DLA MARIOLI ❗️, naszej słonecznej ratowniczki medycznej z Wolsztyna, która obecnie pilnie potrzebuje pomocy w walce o powrót do zdrowia swojego męża, Tomasza.

Impreza została objęta wsparciem i patronatem Burmistrza Wolsztyna, Wojciecha Lisa.

Razem z inicjatorem obchodów Polskiego Dnia Muzyki Country, forum countrymusic.pl, DZIĘKUJEMY za całe dobro i wspaniałe emocje, które były udziałem nas wszystkich podczas Wielkiego Koncertowania z okazji 8 #polskidzienmuzykicountry w Tawernie "Gniazdo Piratów" Warszawa!

Byliście wspaniali! Artyści, Fani, Wolsztynofani, Partnerzy, Darczyńcy... Dla Was wszystkich razem i każdego z osobna nasze wielkie z serca płynące THANKS!!!

Dzięki Waszej hojności i zaangażowaniu z wejściówek, licytacji i sprzedaży płyt i pamiątek zebraliśmy znaczącą kwotę, którą natychmiast przekazaliśmy Marioli. Trzymamy kciuki za dalszą terapię Tomka i powrót do pełnego zdrowia ❤️

Za nieocenione wsparcie finansowe i paronat nad całym wydarzeniem specjalne podziękowania kierujemy do Burmistrza Wolsztyna, Wojciecha Lisa i Urzędu Miejskiego w Wolsztynie.

Walkę Marioli możecia wspierać nadal i nieustająco pod tym linkiem: https://www.siepomaga.pl/tomasz-oblinski

© Festiwal "Czyste Country"  2010-2024