06 października 2023

6 POLSKI DZIEŃ MUZYKI COUNTRY - "GRAMY DLA ALBERTA!"

Po raz kolejny Festiwal "CZYSTE COUNTRY" jest strategicznym partnerem oficjalnych obchodów Polskiego Dnia Muzyki Country, przypadającego co roku na 30 września. W tym roku do partnerów tego integracyjnego ogólnopolskiego święta miłośników muzyki country dołączyła także Parowozownia Wolsztyn, a więc całe "COUNTRY POD PARĄ"

WIELKIE KONCERTOWANIE z okazji #polskidzienmuzykicountry to także impreza charytatywna. W tym roku pod hasłem "GRAMY DLA ALBERTA!" zbieraliśmy środki na nierefundowane leczenie i rehabilitację Alberta, członka countrowej społeczności, kaskadera, tancerza, mistrza Europy we władaniu biczem i lassem, dotkniętego skutkami ostrych rzutów SM, na które zachorował kilka lat temu.

DZIĘKUJEMY z całego serducha wszystkim uczestnikom: Artystom, Gościom i Publiczności, która wypchała muzyczną Tawernę Gniazdo Piratów Warszawa do ostatniego centymetra!

countrymusic.pl - dla Was ukłony za organizację i zaproszenie do współpracy, jesteśmy dumni i szczęśliwi, że mogliśmy dołożyć swoją cegiełkę do tego wydarzenia i świętować #polskidzienmuzykicountry razem z Wami, Artystami i miłośnikami naszej muzyki.
 
Festiwal Czyste Country reprezentowała jego ekipa produkcyjna: Waldemar Ligma z żoną Beatą i Magda Wilczyca, równocześnie stanowiąc też reprezentację Parowozowni Wolsztyn.
 
W ramach charytatywnej akcji "GRAMY DLA ALBERTA!" Parowozownia Wolsztyn przekazała na licytację wyjątkowo cenne rękodzieło parowozowe autorstwa wolsztyńskiego artysty, wykonane z historycznych elementów infrastruktury Parowozowni Wolsztyn. Gratulujemy szczęśliwemu nabywcy i dziękujemy za cegiełkę dla Alberta!
 
Zapraszamy na foto relację i niech #polskidzienmuzykicountry trwa dla Was wszędzie i przez cały rok!

© Festiwal "Czyste Country"  2010-2024