15 sierpnia 2023

13 FESTIWAL "CZYSTE COUNTRY" - DZIĘKUJEMY!

"TRZYNASTKA" za nami, choć trudno to sobie uświadomić patrząc na nie do końca jeszcze rozpakowane walizki i setki szczęśliwych, uradowanych twarzy na fotografiach.

Drodzy Wolsztynofani! Jesteście najlepszą publicznością świata! Nie zmieniajcie się i nadal rośnijcie w siłę! DZIĘKUJEMY!

Kłaniamy się nisko Burmistrzowi Wolsztyna, Pani Sekretarz i Radzie Miejskiej za całokształt wieloletniego wsparcia i za niezwykle dla nas ważną uroczystość nadania tytułu "ZASŁUŻONY DLA GMINY WOLSZTYN" dla Lonstara

Jarek Świrszcz, Dyrektor Wolsztyński Dom Kultury i cała niezastąpiona ekipo dziewczyn z zaplecza - dzięki wielkie za cały ogrom Waszej pracy, a Jarkowi dodatkowo za błyskawiczną reakcję na awarię techniczną w garderobie

Parowozownia Wolsztyn - nasz Partner Strategiczny! Dziękujemy za "COUNTRY POD PARĄ!", za współorganizację, za jedyną taką okazję do spotkania z unikatowymi parowozami z Beneluxu i z naszą "Petuchą" w pełnej, nowej krasie.

TOWARZYSTWO INICJATYW KULTURALNYCH "ALAMO" i Drodzy Darczyncy! Zrzutkową inicjatywę "ALAMO" Darczyńcy przekuli w sukces, a wielu się przy tym świetnie bawiło. I o to właśnie chodziło! Pomogliście nam utrzymać poziom programu, a zarazem zrobić kolejny krok naprzód w rozwoju festiwalu.

Wielkie podziękowania za wsparcie, promocję i reportaże składamy naszym partnerom, promotorom i mediom: Biuro Promocji i Turystyki w Wolsztynie countrymusic.pl Radio Warszawa Polski Traker Pociąg do Wielkopolski

Osobne, pełne uznania "THANKS A LOT!" dla wszystkich naszych ARTYSTÓW, bo to dzięki ich pasji, talentom i twórczości dostajemy co roku zwielokrotnioną dawkę muzyki country we wszystkich jej nurtach i na świetnym poziomie.

Przed nami już za kilka dni w Wolsztynie PARADA PAROWOZÓW, na którą niezmiennie Was zapraszamy

A na 14 Festiwal CZYSTE COUNTRY także już teraz Was zapraszamy w dniach 9-11 sierpnia 2024 Do zobaczenia!!!

© Festiwal "Czyste Country"  2010-2024