O KAMPANII:

Nasza pasja do muzyki i niesionych przez nią wartości i radości pomogła nam zbudować jedno z największych wydarzeń kulturalnych w Wielkopolsce, wypracować jego renomę  w kraju i za granicą, zdobyć zaufanie odwiedzającej nas co roku publiczności, przetrwać pomimo pandemii i ekonomicznych zawirowań i dzięki tej pasji właśnie, w tym roku spotkamy się nad Jeziorem Wolsztyńskim już po raz dwunasty.

Na tym etapie rozwoju imprezy, a zarazem ugruntowanej już przez lata marki festiwalu, postanowiliśmy połączyć obie nasze pasje i rozwijać festiwal w harmonii z promocją naturalnych produktów i eko-stylu zycia.

Celem kampanii "Czysta Natura" jest stwarzanie i poszerzanie świadomości na temat zalet stosowania naturalnej pielęgnacji i kosmetyków opartych na naturalnych surowcach i filozofii zero waste wśród uczestników festiwalu oraz promocja istniejących marek i produktów naturalnych, poprzez połączenie czystości gatunkowej naszych Artystów            i ekologicznej czystości regionu z czystą naturą obecną w Państwa produktach.

Zapraszamy do współpracy podmioty, manufaktury, producentów i dystrybutorów tworzących rynek kosmetyki naturalnej w Polsce. 

Zapytaj o szczegóły:

czystecountry@gmail.com

Magda - tel. +48 502 651 189

„Jest takie miejsce w zachodniej Polsce, gdzie CZYSTE NIEBO, CZYSTE MIASTO  i  CZYSTE COUNTRY                    tworzą jedną harmonię. Tym miejscem jest WOLSZTYN..."

© Festiwal "Czyste Country"  2010-2022.  Designed using WebWave CMS