© Festiwal "Czyste Country"  2010-2022.  Designed using WebWave CMS

"CZYSTE COUNTRY - STACJA KOSTRZYN WIELKOPOLSKI"

10 kwietnia 2022

Nasz wolsztyński parowóz z Czystym Country wraca na szlak!  Aby wzmocnić promocję Festiwalu i przyciągnąć do Wolsztyna jak najszersze rzesze fanów country, a także pozytywnie „zarazić” tą muzyką wszystkich tych, którzy „country kochają, ale jeszcze o tym nie wiedzą”, już 10 lat temu ruszyła w Polskę wolsztyńska lokomotywa p/t „Czyste Country – Stacja …” i w ten sposób rozpoczęliśmy cykl imprez i koncertów promujących wolsztyński Festiwal w różnych zakątkach naszego kraju.

W sobotę, 25 czerwca o godz. 18:00 razem z naszymi Artystami zatrzymujemy się na STACJI Kostrzyn Wielkopolski i będzie to długi postój, bo potrwa do około 22:00                    

Zapraszamy wszystkich na przedsmak atrakcji festiwalu i do wspólnej zabawy!

Będą z nami: LONSTAR, COLORADO BAND i BOX CANYON, a na naszym stoisku pojawią się albumy naszych Artystów -UWAGA! BĘDĄ NOWOŚCI!! - oraz  także zupełnie nowe festiwalowe eko-akcesoria i pamiątki.

Szczegółowy program podamy na początku maja i będzie dostępny TUTAJ oraz na naszych profilach. Do zobaczenia już w czerwcu!

Cały czas monitorujemy i aktualizujemy tegoroczną bazę noclegową.  Komplet informacji znajdziecie w zakładce NOCLEGI oraz na naszej stronie na facebooku (post przypięty).

 

Nowości:

Camping "Ustronie" Karpicko uruchamia nową opcję noclegową: GLAMPING, czyli zakwaterowanie campingowe o standardzie hotelowym. Szczegółowe informacje tel. +48 668 603 935
  Rejon Wilcze i Boruja - dodane kolejne miejsca!

  Wolsztyn centrum - dodane noclegi budżetowe! Info i rezerwacja: czystecountry@gmail.com

  OW "Jelonek" oraz Motel MONTANA Karpicko  - brak wolnych miejsc!

 

Prosimy i radzimy! Nie zwlekajcie z dokonaniem rezerwacji! Termin tegorocznego festiwalu to bardzo popularny DŁUGI WEEKAND SIERPNIOWY, więc noclegi w Wolsztynie i okolicy znikają w ekspresowym tempie, a miejsca na hasło "czyste country" są dla Was zablokowane TYLKO DO KOŃCA KWIETNIA . Minimalny pobyt - 3 doby, dłuższe pobyty mile widziane.

 
Tani transport do/ i z Parku będzie dostępny podczas festiwalu.

NOCLEGI "CZYSTE COUNTRY 2022" - AKTUALIZACJA

25 kwietnia 2022

NEWSROOM - ARCHIWUM WIADOMOŚCI

"CZYSTE COUNTRY 2022" - PRACUJEMY PEŁNĄ PARĄ!

26 marca 2022

Drodzy Wolsztynofani! Czas na kilka newsów o tegorocznym Festiwalu. Mamy dla Was dwie dobre wiadomości i jedną organizacyjnie istotną. I od tej ostatniej zaczniemy. UWAGA - WAŻNE INFO
W tym roku liczba dostępnych dla turystów miejsc noclegowych w Wolsztynie i okolicy może się szybko skurczyć. Dlatego wspólnie z Biurem Promocji i Turystyki w Wolsztynie walczymy o to, żeby tych noclegów nie zabrakło dla Wolsztynofanów podczas festiwalu.
 
OD JUTRA, 24 marca, na naszych stronach i profilach będziemy publikować i na bieżąco aktualizować informacje o:
aktualnej bazie noclegowej
zasadach rezerwacji dedykowanych dla uczestników festiwalu
transporcie, campingach i parkingach, także dla camperów
 
Dobra wiadomość natomiast jest taka, że przygotowania do XII Festiwalu CZYSTE COUNTRY jak na Wolsztyn przystało idą PELNĄ PARĄ. W tym roku dodatkowo sprzyja nam kalendarz i w zwiazku z tym festiwal wpisuje się idealnie w dłuuugi weekend sierpniowy. A sami wiecie, że po festiwalowym szaleństwie nie ma nic lepszego niż leniwy wolny dzień wśród lasów i jezior...
Drugi "nius na plus" to coraz bogatszy program, którego wstępne ramy znajdziecie na bannerku w sekcji PROGRAM oraz powrót cyklu "Czyste Country - Stacja..".
O detalach będziemy pisać oddzielnie, póki co zapraszamy 25 czerwca do Kostrzyna Wlkp. na wspólną zabawę i przedsmak festiwalowych atrakcji.PLANOWANIE WYJAZDU NA "CZYSTE COUNTRY" - czas...START!

...wróć do poprzedniej strony