Drodzy Wolsztynofani! Mamy fantastycznego newsa! Po kilku latach przerwy wracamy z akcją "SZCZĘŚLIWA CEGIEŁKA".
Tym razem w naszej akcji będzie można wygrać - UWAGA! - niebagatelną nagrodę, którą specjalnie dla Wolsztynofanów ufundował Hotel Solar Palace SPA & Wellness w Mrągowie
Aby stać się posiadaczem vouchera na weekendowy pobyt dla 2 osób i relaksować się nad Czosem i/lub w darmowej strefie wellness, należy:
mieć wolę i ochotę wsparcia Festiwalu "Czyste Country" albo lubić sobie czasem w coś zagrać (albo jedno i drugie)
nabyć cegiełkę na festiwalowym stoisku (w dowolnej ilości ) i zachować swój kupon
poczekać do losowania tej wygranej (niedziela, w przerwie przed ostatnim koncertem festiwalu)
zaplanować czas na extra relaks, spakować klapki i wyjechać na Mazury
 
Fundatorowi tej niezwykle cennej nagrody, z całego naszego serducha składamy WIELKIE THANKS

07 sierpnia 2022

"SZCZĘŚLIWA CEGIEŁKA" CZYLI PORA NA SPONSORA !

06 czerwca 2022

"CZYSTE COUNTRY - STACJA KOSTRZYN" 25 czerwca 2022

Drodzy Wolsztynofani! Program Festiwalu własciwie już znamy... ale, ale... jeszcze mogą pojawić się nieprzewidziane zwroty akcji, oczywiście na plus 😉🤩

Zanim jednak rozpoczniemy oficjalne prezentacje naszych tegorocznych Artystów, zapraszamy Was na STACJĘ ‼️🚂

25 czerwca, wspólnie z Miejsko-Gminnym Ośrodkiem Kultury w Kostrzynie Wielkopolskim (62-025) zapraszamy na spotkanie i wspólną zabawę z naszymi Artystami w ramach "Letniego Pikniku" i na nasze informacyjno-promocyjne stoisko festiwalowe. "LETNI PIKNIK" w Kostrzynie rozpocznie się o godz.16:00 i potrwa do północy, a my zamienimy Park Miejski w Kostrzynie na STACJĘ CZYSTE COUNTRY w godzinach 17:00 - 21:00.

Wystąpią dla Was: MICHAEL LONSTAR, COLORADO BAND, BOX CANYON i STREFA COUNTRY. Program i plakat STACJI znajdziecie TUTAJ

Będą koncerty, będą tańce i będzie mnóstwo dodatkowych atrakcji w otoczeniu urokliwego parku i miasta.Tęsknicie za koncertami w plenerze? No to nic prostszego! Czekamy na Was w Kostrzynie, przybywajcie tłumnie ‼️🤩

...wróć do poprzedniej strony

archiwum newsów - przejdź do następnej strony...

13 czerwca 2022

NOCLEGI "CZYSTE COUNTRY" 2022 - NOWY HOTEL W CENTRUM!

Dobra wiadomosć dla osób nadal poszukujących noclegów w trakcie festiwalu!

Od 1 lipca nastąpi oficjalne otwarcie nowego hotelu HOTEL FALA PARK, w samym centrum Wolsztyna, w bezpośredniej bliskości Parku Miejskiego, a więc kilka minut piechotą na koncerty.

Do 30 czerwca rezerwacje dla uczestników festiwalu przyjmowane są u nas, potem zostanie uruchomiona strona hotelu z panelem rezerwacji online.

Wszytkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu bezpośrednio z nami (e-mail, WhatApp) w treści wiadomości lub w temacie maila wpisując "FALA PARK noclegi".

Nadal także dysponujemy budżetowymi pokojami w centrum Wolsztyna. Komplet informacji w sekcji NOCLEGI

Program już znamy, naszych tegorocznych Artystów prezentujemy detailcznie na naszych profilach Facebook i Instagram. A jakie dodatkowe atrakcje czekają na Wolsztynofanów podczas Festiwalu? W tym roku zdecydowanie ich przybyło. Dlatego aby ułatwić Wam wybór i planowanie, uruchomiliśmy nową sekcję programową: IMPREZY I ATRAKCJE , gdzie znajdziecie szczegołowe opisy                                i harmonogramy wydarzeń. A oto kilka z nich:

 

Z czego słynie Wolsztyn? Oczywiście z zabytkowych parowozów! PAROWOZOWNIA WOLSZTYN oraz TOWARZYSTWO PRZYJACIÓŁ WOLSZTYŃSKIEJ PAROWOZOWNI uruchamiają w tym roku retro pociągi specjalne, ciągnięte przez zabytkowy parowóz. Parowozowe wycieczki w sobotę          i niedzielę festiwalu.

 

Jesteś motocyklistą i masz duszę easy ridera? A może chcesz po prostu popatrzeć na "władców chromu i skór" albo potanczyć country dance na wolsztyńskim rynku? WOLSZTYŃSKIE TOWARZYSTWO MOTOCYKLOWE zaprasza na PARADĘ MOTOCYKLOWĄ w sobotę przed południem

 

W niedzielę tradycyjna msza św. country & gospel z udziałem Artystów Festiwalu.

 

Od piątku do niedzieli STOWARZYSZENIE "KLUB POLSKIEGO TRAKERA" wraz z naszym strategicznym partnerem, firmą SAMAT POLSKA zaprasza do Parku na parking przy Pałacu Wolsztyn, gdzie możecie na własnej skórze poczuć jak to jest za kierownicą trucka, dowiedzieć się jak bezpiecznie dzielić autostrady z TIRami, znaleźć ciekawą pracę dla Pań i Panów i nawiązć kontakty z branżą transportowo-spedycyjną.

 

Atrakcji towarzyszących Festiwalowi przybywa i program wydarzeń uzupełniamy na bieżąco, więc zaglądajcie często, a my życzymy Wam pysznej zabawy!

18 lipca 2022

IMPREZY I ATRAKCJE TOWARZYSZĄCE

27 maja 2022

"CZYSTE COUNTRY" 2022 - CO BĘDZIE SIĘ DZIAŁO ?

Program tegorocznego Festiwalu jest już na finiszu i dosłownie za chwilę wszystko będzie jasne i opublikowane we właściwej kolejności. Prosimy o jeszcze 2-3 dni cierpliwosci w oczekiwaniu na detale. Ale już możemy Wam powiedzieć co wydarzy się na pewno:

 ⭐️Będą gwiazdy z USA i EU, w tym program specjalnie dla Wolsztynofanów ⭐️

⭐️ Będzie premiera długo wyczekiwanego nowego albumu Artysty związanego z Festiwalem od początku, ale tę płytę zapowiemy oddzielnie na początku czerwca, bo to będzie duże BUM 💥

⭐️ Będzie kolejny Jubileusz z niespodziankami, a nawet dwa... ale to też niespodzianka 🥳

⭐️ Będą Wasi ulubieni Artyści, także ci dawno nie widziani w Wolsztynie, w pełnowymiarowych koncertach 🤩

⭐️ Będzie mega taneczno-imprezowy piątek, więc wygodne buty wskazane, bo na miejscu usiedzieć będzie trudno 🔥

Pierwszą, częściową odsłonę programu znajdziecie już na naszej nowej stronie w sekcji ARTYŚCI 2022. A w oczekiwaniu na kompletne info, zapraszamy do festiwalowych wspomnień, których także w naszym "nowym domu" znajdziecie mnóstwo

NEWSROOM

© Festiwal "Czyste Country"  2010-2022.  Designed using WebWave CMS

Wolsztyn już czeka na Was! Obejrzyjcie filmowe zaproszenie na Festiwal od Waldka, Lonstara, Magdy i Jarka Świrszcza, Dyrektora Wolsztyńskiego Domu Kultury. I... jedziemy do Wolsztyna!

20 lipca 2022

WBIJAJCIE NA WOLSZTYN !